Narożniki, sofy, fotele, komplety wypoczynkowe
Summer | Meble tapicerowane Casino | Meble tapicerowane

O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną z polskim kapitałem i długimi tradycjami w przemyśle stolarskim. Wraz z upływem czasu wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynkowemu profil zakładu uległ zmianie i obecnie głównym produktem są meble tapicerowane.

W 2006 roku powstał nowoczesny zakład, w którym meble produkowane są od szkieletu drewnianego, aż po produkt finalny. Posiadamy własną stolarnię, szwalnię i tapicernię, a w ofercie znajduje się szeroka gama  narożników, kanap, kompletów wypoczynkowych i foteli.

W przeciągu kolejnych lat zakupiono nowoczesny park maszynowy pozwalający osiągnąć produktom firmy ABM Meble Tapicerowane coraz wyższą jakość przy zwiększonej wydajności. Na najbliższe lata zaplanowano dalszy rozwój i przewiduje się kolejne inwestycje.

W naszej firmie szczególną uwagę przywiązujemy do jakości. Przez lata dostarczamy meble na najbardziej wymagające rynki europejskie (Niemcy, Dania, Francja, Szwajcaria), dlatego do produkcji używamy tylko najlepszych materiałów.  Stelaże wykonywane są z najwyższej klasy drewna, a każde siedzisko posiada sprężyny faliste lub bonell. Rozwiązania te gwarantują  trwałość, niezawodność i wygodę mebli produkowanych w naszym zakładzie.